W odwiedziny z darami dla naszych podopiecznych przyszli harcerze z 11 Mieleckiej Drużyny Harcerskiej “GŁĘBIA”. Bardzo dziękujemy za miła wizytę i zapraszamy ponownie z rodzicami 


Dziękujemy SMS Mielec za odwiedziny :))

Mieliśmy przyjemność gościć dziś panią Ulę z czempionem który jest psem przewodnikiem. Farris polubiła się z naszym Jumperem. Było nam bardzo miło ?


WIELKIE DZIĘKI!!!
Moto Łapa – motocykliści o wielkich sercach, którzy w trakcie zlotu w Jarosławiu odwiedzili nasze Schronisko zostawiając zebrane dary, za co ogromnie dziękujemy ❤️❤️❤️
Przy okazji wizyty postanowili także przywitać się z naszymi psiakami i kotami, co wywołało ogromną radość po obu stronach!

Każda puszka lub paczka karmy jest na wagę złota dla naszych podopiecznych, więc serdecznie zachęcamy do wspierania akcji Moto Łapa, która ma na celu odwiedzanie co rusz to innych miejsc, w których pomaga się bezdomnym zwierzętom.


Dziś mieliśmy przyjemność gościć małych przyjaciół Schroniska. Były to dzieci z półkolonii w Szkole Podstawowej Nr 3, które zachwycone wizyta, zapewniły że wrócą tu z rodzicami. Oprócz uśmiechów na ustach zostawiły smakołyki i karmę dla naszych podopiecznych, dokonały również pamiątkowy wpis do naszej Kroniki. W ramach podziękowania każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom 😀


Troszkę to trwało ale się udało! W sobotę odwiedzili nas sponsorzy naszego karchera do mycia powierzchni. Pamiętacie akcje charytatywną https://www.facebook.com/inkkong666/posts/1195509123987466 organizowana przez Ink Kong Studio Tatuażu i Piercingu https://www.facebook.com/inkkong666/ oraz Pracownia Autorska Bartek Madejczyk https://www.facebook.com/PracowniaAutorskaBartekMadejczyk Udało się wtedy zebrać pieniądze, które przeznaczyliśmy na kupno własnie tego sprzętu. Sponsorzy byli zadowolenie podczas wizyty w Schronisku co widać na załączonych zdjęciach. Zapraszamy częściej do odwiedzin, kotki czekają 🙂 Jeszcze raz dziękujemy za dobre serducho.


13.06.2020r. Dziś mieliśmy przyjemność gościć panią Krystynę Skowrońska. Bardzo chwaliła nasze Schronisko i była zadowolona ze zmian jakie w nim zaszły.

Facebook