Chcielibyśmy podzielić się z Wami niesamowitą historią przemiany. 

Ozzy, który trafił do naszego schroniska w grudniu 2023 r., był psem pełnym strachu i zaniedbań. Utykał na jedną nogę, a zaufanie do ludzi wydawało się dla niego niemożliwe. Ale dzięki poświęceniu naszych pracowników i niesamowitym wysiłkom wolontariuszy, zwłaszcza Pani Lidki, Ozzy przeszedł niezwykłą przemianę.

Dziś to zupełnie inny pies! Ozzy jest radosny, kocha towarzystwo innych psów i emanuje pozytywną energią. Mimo swoich wcześniejszych traum, w wieku około 4 lat, zdołał odzyskać wiarę w ludzi. Dzięki zaufaniu, jakim nas obdarzył, udało się zawieźć go do Groomera – Salon Pielęgnacji Zwierząt FIGA

Ozzy robi ogromne postępy, a teraz jest gotowy na kolejny etap swojej podróży – znalezienie domu, który będzie mu oferować spokój i miłość, jakiej zasługuje. Szukamy dla niego odpowiedzialnych i cierpliwych opiekunów, którzy pomogą mu przekonać się, że świat ludzi potrafi być pełen dobra.

Zapraszamy serdecznie do naszego schroniska, abyście mogli spotkać tego niezwykłego, pełnego wdzięku psiaka. Razem możemy dać mu szansę na nowe życie pełne miłości i szczęścia. 

***

Facebook