Stowarzyszenie Oaza dla Zwierząt Mielec składa najszczersze podziękowania ? firmie:

➡️Grafika Sm – Grafika & Social media za projekt banerów i ulotek informujących o możliwości przekazania 1,5 % podatku dla Bezdomnych Zwierząt ze Schroniska w Mielcu,

➡️DREAMO za podarowanie zaprojektowanych 2-ch banerów oraz 2500 szt. ulotek.


Mikołaj wraz z babcią często odwiedza nasze schroniskowe zwierzaki. Spacerując i głaszcząc psiaki bardzo miło spędza wakacje. ? ?❤️. Wczoraj postanowił zaangażować się w codzienne obowiązki, jakie wynikają z posiadania zwierzęcia. ? ?? W niedalekiej przyszłości chciałby zaadoptować psiaka z naszego schroniska.
Serdecznie dziękujemy Anonimowemu Darczyńcy❤️który cyklicznie za pośrednictwem sklepu Zooplus przesyła na adres schroniska ?mokrą karmę GranCarno Senior, Adult i Junior. ? Dziękujemy za piękny gest. ?. Psiaki cieszą się z pysznego i zdrowego jedzonka.
Serdecznie dziękujemy Anonimowemu Darczyńcy, ? ❤️ który dzisiaj, tuż przed zamknięciem schroniska podarował psiakom ?takie pyszności. ? Psiaki bardzo się cieszą.
?Dudek? jako pierwszy czeka na testowanie otrzymanych smakołyków.
Jakiś czas temu miło nam było gościć w Miejskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt „Pies i Kot” w Mielcu, Pana Pawła Róg – kilkukrotnego mistrza Podkarpacia w boksie i brązowego medalistę Mistrzostw Polski Seniorów 2021.
Pan Paweł odwiedził mieszkające w schronisku zwierzaczki oraz podarował psiakom i kociakom dobrej jakości karmę oraz kilka zabawek, za co serdecznie dziękujemy.
Dziękujemy za wielkie serce. Zapraszamy ponownie.
Serdecznie dziękujemy firmie PPHU “ARRAS” S.C. za przekazane ręczniki papierowe.
Składamy gorące podziękowania ❤️ Młodej Parze ❤️ za zbiórkę karmy dla zwierząt przebywających w Miejskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt Pies i Kot” w Mielcu przeprowadzoną wśród Gości weselnych w dniu Ślubu. ? Życzymy Wam wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!
Serdecznie dziękujemy Karolinie i Hubertowi za:
➡️podarowanie schroniskowym psiakom pełnowartościowej mokrej karmy bez dodatku zbóż. Psiaki dziękują wesoło merdając ogonami,
➡️za przekazane środki czystości, które służą nam do mycia psich i kocich misek jak i do codziennego utrzymania czystości pomieszczeń w których przebywają zwierzęta
Dziękujemy serdecznie Viva Akcja dla zwierząt – Rzeszów oraz Purina za podarowanie karmy dla schroniskowych zwierzaków 🙂
W Schronisku gościliśmy uczniów SP. Szkoła Podstawowa im. ks. Tadeusza Wiatra w Łączkach Brzeskich. Dzieci zobaczyły jak wygląda Schronisko, dowiedziały się dlaczego zwierzęta trafiają do Schroniska oraz na czym polega opieka nad zwierzętami. Dzieci były zachwycone z zabawy z kotami i szczeniakami. Na koniec wizyty uczniowie dokonali pamiątkowego wpisu do Schroniskowej Kroniki Gości. Dziękujemy nauczycielom, uczniom i rodzicom za zorganizowanie zbiórki darów dla zwierzaków przebywających w Schronisku 😀
Serdecznie DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM odwiedzającym Schronisko dla Zwierząt w Mielcu w okresie Przedświątecznym. Dziękujemy ze znaleźliście czas na spacery z psami, zabawę ze szczeniakami i kociakami. Dziękujemy za wszystkie przekazane dary imienne i anonimowe dla psiaków i kociaków :D. Jesteście WSPANIALI!. Dziękujemy za każdy Wasz kontakt ze zwierzakami. One tego bardzo potrzebują :).
Tradycją stało się ?Wigilijne Bieganie dla Zwierzaków?, ❤niech zwierzakom nie braknie jedzonka❤, którego organizatorem jest Bieg Love’Las i Zabiegani Mielec. Serdecznie dziękujemy? w imieniu zwierzaków za wybiegną karmę.??
Miło nam, co spieszymy przekazać, że Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt “Pies i Kot” w Mielcu znane jest nawet w USA??. Zwierzaki schroniskowe?? otrzymały z Fundacja Helping Hearts for Animals Foundation DBA Serce Dla Psa paczkę? z ciepłymi kocami. Stowarzyszenie OAZA dla Zwierząt Mielec prowadzące Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt “Pies i Kot” w Mielcu, serdecznie dziękuje? za Gwiazdkowy? prezent dla zwierzaków?.
Dzień po dniu przychodziły paczki? z karmą dla psiaków? i kociaków? z Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt “Pies i Kot” w Mielcu??. Pyszna karma dla zwierzaczków podarowana została przez Panią Żanetę i Pana Mateusza, którzy kilka dni wcześniej sprezentowali posłania i ciepłe koce. Serdecznie dziękujemy? za ogromne serce i miłość do zwierząt.?❤️
Kot Felek, który nie jest i nie był kotem schroniskowym, przekazał dla zwierzaków miły prezent :D. Podpisał się kot Felek i Przyjaciele 😀 Serdecznie DZIĘKUJEMY 😀
Serdecznie Dziękujemy V Liceum Ogólnokształcące w Mielcu oraz Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Mielcu 😀
Dziękujemy Szkole Podstawowej nr 9 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Mielcu 😀
Serdecznie dziękujemy firmie Eldan Sp. z o.o. sp. k z Mielca? za uszycie i podarowanie czapek Mikołaja? na niedzielny Mikołajkowy Spacer z psami schroniskowymi.?❤?
Składamy serdeczne podziękowania? wszystkim uczestnikom niedzielnego Mikołajkowego Spaceru z psem schroniskowym?? za przekazane dary dla podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt „Pies i Kot” w Mielcu. Cieszymy się, że los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest Wam obojętny.?❤?. Dziękujemy.
Bajkowa Akademia – Przedszkole Mielec

Państwo młodzi wpadli na wspaniały pomysł aby goście weselni zamiast kwiatów włożyli pieniądze do puszki, a oni przekażą tą kwotę do Schroniska. Serdecznie dziękujemy za pamięć i cudowny gest.

A my ze swojej strony życzymy Wam samych pogodnych dni i dużo miłości na Nowej Drodze Życia 😀

Dziękujemy oddziałowi przedszkolnemu Szkoła Podstawowa w Czerminie za przekazane dary ?

Dziękujemy Miejskie Przedszkole Nr 2 za przekazane dary ?

Dziękujemy ?

Dziękujemy przedstawicielkom II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Mielcu za przekazanie karmy dla Schroniska ?

Dziękujemy Fundacja i Stajnia “Radosna Zagroda” za zorganizowanie tak licznej zbiórki dla naszych podopiecznych ?

Podopieczni SOSW im. Św.Jadwigi Królowej Mielec samodzielnie wykonali drapak dla naszych kociaków. Kociaki już go przetestowały i są prze szczęśliwe ❤️

Serdecznie dziękujemy SOSW im. Św.Jadwigi Królowej Mielec za organizacje i zebranie tak licznych darów dla naszych podopiecznych ?

Przedszkole Miejskie Nr 8 Mielec przekazało dla podopiecznych Schroniska koce. Serdecznie dziękujemy ?

Dziękujemy Zespołowi Szkolno Przedszkolnemu w Rzędzianowicach za przekazanie darów dla podopiecznych Schroniska ?

Dziękujemy za przekazane dary ?

Dziękujemy ZST Mielec za zorganizowanie zbiórki i wsparcie naszego Schroniska ?

Dziękujemy Przedszkole Niepubliczne “Mistrzowie Zabawy” Mielec oddział z ul. Jadernych za przyniesione dary ❤️?

Podziękowania dla Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Chrząstowie za zorganizowanie zbiorki i przekazanie darów dla Schroniska ❤️

Dziękujemy Sybilla Pezda ?

Dziękujemy za karmę ?

Dziękujemy I Liceum Ogólnokształcącemu za zorganizowanie zbiórki i przekazanie darów dla naszych podopiecznych ❤️

Dziękujemy SP9 za zorganizowanie zbiórki i przywiezienie darów dla naszych podopiecznych ❤️

Dziękujemy klientom Delikatesów Centrum i Delikatesów Orzech za pozostawione dary ❤️

Dziękujemy za pozostawione dary w sklepie Leclerc ❤️

Bajkowa Akademia Przedszkole Mielec przywiozła w dniu dzisiejszym prezenty dla naszych podopiecznych ❤️ Serdecznie dziękujemy ?

Dziękujemy klientom Delikatesy Orzech za pozostawienie darów dla naszych podopiecznych ❤️

Dziękujemy uczniom Szkoły podstawowej nr 11 ?

Dziękujemy uczniom szkoły podstawowej nr 7 za przyniesione dary dla naszych podopiecznych ❤️

Dziękujemy klientom sklepów Delikatesy Centrum oraz Delikatesy Orzech za przekazane dary dla Schroniska ?

Dziękujemy klientom Leclerc za pozostawienie darów dla naszych podopiecznych ❤️

Dziękujemy klientom Delikatesy Orzech za pozostawienie karmy dla naszych podopiecznych ❤️

Dziękujemy darczyńcom za pozostawione dary ?

Dziękujemy za dobre serce i przekazanie dla naszych psiaków słomy na zimę ?? Justyna Lampart ?

Dziękujemy szkole w Książnicach ?

Dziękujemy klientom Leclerc za przekazana karmę ?

Dziękujemy ślicznie za przekazaną karmę ?

Dziękujemy za prezent dla naszych kotków ?

Dziękujemy za wczorajszy prezent i miłe odwiedziny ?

Dziękujemy klientom sklepu Delikatesy Centrum ?

Dziękujemy sklepowi Lewiatan za przekazanie karmy dla naszych podopiecznych ❤️

Dziękujemy za przekazana karmę i żwirek ?

Dziękujemy pani Monice za przekazanie karmy dla naszych podopiecznych ❤️

Podziękowania dla firmy BIBMOT ?

Dziękujemy Nadleśnictwu Toporów za pieńki dla naszych kotków ??

Dziękujemy firmie Kamuda Trans za podarowanie pelletu drzewnego

Dziękujemy klientom sklepów Delikatesy Centrum oraz Delikatesy Orzech za przekazane dary dla Schroniska ?

Takie prezenty baaaaardzo nas cieszą ? Dziękujemy ślicznie za miły gest ?

W “Dniu Otwartym” Schroniska 20.09.2020, udało się zebrać 345 kg karmy ? i 26 l żwirku ?. Jeszcze raz w imieniu naszych podopiecznych DZIĘKUJEMY !!! Jesteście WSPANIALI 😀 :*

SWM – Street War Mielec
Dziękujemy za wspaniały gest i zorganizowanie zbiórki dla naszego Schroniska ? Udało się zebrać 722zł i 103 kg karmy 

Sklep Leclerc również wsparł Schronisko swoimi produktami. Serdecznie dziękujemy ?

Dziękujemy klasie 6B z SP11 za zorganizowanie zbiórki i przekazanie darów dla naszych podopiecznych. Cała szkoła przyłączyła się do akcji za co bardzo serdecznie dziękujemy ?

Nie wyrazimy słowami wdzięczności dla firmy Mars za ich ogromny gest. Przekazali dla naszego Schroniska dużą ilość karmy. Psiaki i kociaki bardzo dziękują ?

Dziękujemy panu Grzegorzowi Ziomek za przyniesienie karmy ❤️

Smacznie dziękujemy Pani Eli za pyszny torcik w ramach wdzięczności za adopcję Hery ? mamy nadzieję, że Hera odwdzięczy się wiernością i miłością za tak cudowny dom ?

Dziękujemy sklepu Lewiatan za przekazanie karmy dla naszych podopiecznych ❤️

Prezenty od Trapera 🙂

Dziękujemy klientom sklepu Orzech za przekazana karme

Dziękujemy Pani Agnieszce i Oliwii za przekazane dary ?

Dziękujemy dwóm przystojnym panom za przekazane dary

Chcielibyśmy podziękować naszym darczyńcom za wsparcie finansowe, a w szczególności:

Panu Marcinowi W.
Pani Renacie P.
Pani Julicie F.
Pani Izabeli P.
Pani Marii Z.
Firmie EuroTech Sp. z o.o.
Panu Grzegorzowi G.
Panu Markowi K.

Dziękujemy Pani Alicji za prezent dla naszych maluszków ?

Dziękujemy za prezent dla naszych podopiecznych ❤️

Dziękujemy za przekazanie karmy 🙂

Dziękuję pani Basi za przekazanie nawozu ?

Dziękujemy pani Katarzynie Łukasik za przekazanie karmy dla szczeniąt ?

Dziękujemy klientom sklepu Leclerc za przekazanie karmy dla naszych podopiecznych ❤️

Dzikie kotki będą miały cieplutko w zimie. Zakupiliśmy budy dla kotów. Z czystym sercem polecamy p. Marcina Skibe. Budy zostały solidnie wykonane i ocieplone. Bardzo dziękujemy ? 

Dziękujemy za zasponsorowanie bud dla psów. Solidne budy wykonała firma Księżycowa 6 Stolarnia. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za dobre serce, psiaki na pewno się ucieszą 😀

Odwiedziła nas Pani Kasia, która wraz ze swoimi przyjaciółmi autostopowiczami organizuje zbiórki dla Schronisk. Dziś wybrała Nasze schronisko aby przywieść uzbierane rzeczy. Serdecznie dziękujemy w imieniu naszych podopiecznych.

Dziękujemy sklepom Orzech i Delikatesy Centrum oraz ich klientom za przekazanie dary podopiecznym Schroniska ?

Dziękujemy przyszłym właścicielom szczeniaczka Beni za przekazana karmę ?

Dziękujemy pani B. Stasz za przekazana karmę ?

Dziękujemy bardzo sympatycznym dziewczynom, które nie tylko odwiedziły nasze kotki ale zostawiły dla nich oraz dla piesków kilka smakołyków ?

Dziękujemy za dary dla naszych kociaków ?

Dziękujemy 😀

Dziękujemy anonimowym darczyńcom za przekazaną karmę dla naszych podopiecznych 

Dziękujemy Delikatesom Centrum oraz ich klientom za okazane serce ?

Cały czas staramy się doposażać nasz gabinet lekarski. Dzięki dobroci Pani Kasi i Pani Eli udało się zakupić wagę weterynaryjną. Pierwszą testerką była Pchełka.
Dziękujemy raz jeszcze za zasponsorowanie w nowego nabytku.

Dziękujemy sklepom Orzech i Leclerc oraz ich klientom za pozostawione dary ?

Dziękujemy serdecznie tajemniczemu darczyńcy, który zostawił karmę pod bramą ? Popołudniowa pogoda nam dziś nie sprzyjała więc tym bardziej dziękujemy.

Dziękujemy Delikatesy Centrum i marketowi Orzech oraz ich Klientom za przekazanie karmy dla naszych podopiecznych ❤️

Dziękujemy za ofiarowana pomoc rzeczowa klientom sklepu E.Leclerc

Dziękujemy Sklep Orzech za przekazana karmę ?

Dziękujemy za przekazanie smakołyków dla naszych psiaków ?

Dziękujemy za przekazanie mleczka dla kociąt :))

Dziękujemy za przekazaną karmę 🙂

Dziękujemy 🙂

Serdecznie dziękujemy P. Izie i Jagodzie za dary dla naszych zwierzaków ❤

Dziękujemy 🙂

Dziękujemy za karmę dla naszych psów ?

Dziękujemy P. Agnieszce za paczkę dla naszych zwierzaków ?

Serdecznie dziękujemy za karmę dla naszych zwierzaków ❤

Serdecznie dziękujemy Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej i wszystkim którzy wsparli akcje “Mruczek sam nie poprosi o pomoc” za podarownie tak dużej ilości karmy dla naszych kociaķów ?

Dziękujemy za karmę dla naszych zwierzaków ?

Serdecznie dziękujemy anonimowemu darczyńcy za 80kg bardzo dobrej jakościowo karmy dla naszych kociaķów! ❤

Dziękujemy za przekazanie karmy dla naszych psiaków ?

Dziękujemy E.Leclerc Mielec za kosz dla naszych bezdomniaków. Dziękujemy wszystkim którzy go napełnili ?

Dziękujemy! ❤

Dziękujemy za przekazanie darów dla naszych kociaków ?

Dziś otrzymaliśmy karmę od darczyńców za którą bardzo dziękujemy ?

Dziękujemy za przekazanie mleka dla kociąt ❤️

Dziękujemy za regularne dostarczanie puszek dla Gawrona ❤

Serdecznie dziękujemy za przekazanie dużej ilości puszek dla naszych psiaków ❤

Dziękujemy za prezenty dla naszych zwierzaków ❤

Dziękujemy za przekazanie karmy dla naszych zwierzaków 😀

Dziękujemy 😀

Pamiętacie naszą zbiórkę na drapak? Dzięki Waszej pomocy udało się zakupić bardzo duży drapak dla kotów ❤️ Jak widzicie Tadek jako pierwszy go przetestował 😀
Serdecznie dziękujemy za pomoc! ?

Haski pamiętał o schroniskowych kumplach i przekazał dla nich karmę ?
Dziękujemy ❤️

Dziękujemy za przekazanie kolejnych nowych kompletów smyczy ❤

Dziękujemy!

Serdecznie dziękujemy E.Leclerk Mielec za kosz na dary dla naszych zwierzaków. Przede wszystkim dziękujemy wszystkim którzy pomogli ten kosz napełnić 

Dziękujemy Pani Małgorzacie P. za przekazanie karmy dla kociaków ?

Dziękujemy za przekazanie karmy dla naszych zwierzaków ❤

Dziękujemy Zespołowi Szkół w Chorzelowie za przekazanie karmy dla naszych podopiecznych 

Dziękujemy za przekazanie karmy dla naszych psiaków ?

Serdecznie dziękujemy Traperowi za smaczki dla naszych psiaków! ❤️

Dziękujemy Fundacji Animals Mielec za przekazanie mokrej karmy dla naszych psiaków ?

Dziękujemy P. Barbarze za rzeczy dla naszych kociaków ?

Serdecznie dziękujemy P. Anecie za piłki i bardzo potrzebne obroże przeciw pchłom i kleszczom dla Matrixa i Grejpfruta ❤

Serdecznie dziękujemy P. Anecie, Krystianowi i Radkowi za dary dla naszych zwierzaków ❤️

Dziękujemy za przekazanie darowizny dla naszych zwierzaków ?

E.Leclerc Mielec serdecznie dziękujemy za zorganizowanie zbiórki karmy. Przede wszystkim bardzo dziękujmy wszystkim osobom, które wsparły tę zbiórkę ?

Dziękujemy Fundacji Animals Mielec za przekazanie zgrzewki karmy dla naszych podopiecznych ?

Serdecznie dziękujemy Warsztatom Terapii Zajęciowej w Mielcu (MOPS) za dary dla naszych zwierzaków ?

Dziękujemy za przysmaki dla zwierzaków i odwiedziny 😀

Nasze psiaki dostały sześć pięknych kompletów nowych smyczy ❤️ Każda z nich ma wyhaftowany napis SCHRONISKO ❤️ Dodatkowo doczepione są do nich pojemniczki na woreczki, teraz zawsze będą “pod ręką”

Serdecznie dziękujemy!

W dniu 27.02.2020r. odwiedzili nas uczniowie z Zespołu Szkół w Chorzelowie. Bardzo dziękujemy za odwiedziny i przekazane dary dla naszych zwierzaków. ?

Dnia 26.02.2020r. odwiedził nas Zespół Szkół w Woli Mieleckiej ?
Serdecznie dziękujemy za odwiedziny i super prezenty dla naszych zwierzaków ❤️

Dnia 21.02 odwiedziło nas Samorządowe Publiczne Przedszkole w Rudzie. Serdecznie dziękujemy za odwiedziny i przekazane dary ?

Dnia 19.02.2020r. nasze schronisko odwiedziła grupa osób z Domu Dziennego Wsparcia w Mielcu. Serdecznie dziękujemy za przekazane dary i zapraszamy ponownie ?

Przedszkole Miejskie Nr. 13

w Mielcu przekazało karmę dla naszych zwierzaków. Bardzo dziękujemy ?

Adopciak psiak Traper

nie zapomina o swoich kumplach i regularnie podsyła im paczki. Serdecznie dziękujemy! ❤️

Przedszkole nr. 4 w Mielcu

Serdecznie dziękujemy za zorganizowanie zbiórki i przekazanie karmy ☺️

Podstawowa Społeczna Szkoła w Złotnikach

Bardzo dziękujemy za dary dla naszych zwierzaków 😀

Dziękujemy Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej za podarowanie karmy naszym podopiecznym. Dziękujemy również Wszystkim którzy wsparli zbiórkę “Burek sam nie poprosi o pomoc” oraz Wszystkim Fundacjom i Stowarzyszeniom wspierającym tą akcję m.in Fundacja Animals Mielec. Dziękujemy serdecznie.

Bardzo dziękujemy za dary dla naszych zwierzaków! 😀

Szanowni Państwo,miło mi poinformować, że nasza wspólna paczka pomocowa dotarła w dniu dzisiejszym, popołudniu do Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Mielcu ???Z tego miejsca chciałabym serdecznie podziękować Wszystkim dobrym Ludziom, którzy przyczynili się do powstania tej okazałej przesyłki dla potrzebujących zwierząt. Niektórym Osobom, jak już się przekonałam nie raz wystarczy tylko słówko i moment zakasają rękawy do spontanicznego działania ?❤ Bardzo dziękuje moim Wspaniałym, co prawda byłym już Nauczycielom Pani Beatce Kołek ze Szkoły Podstawowej w Połańcu, która to zaangażowała w działaniu Kochane Dzieci i oczywiście Ich Rodziców, Pani Dorotce Wysockiej i Pani Uli Górskiej, Pani Agnieszce Kuc i Pani Joli Gach z Zespołu Szkół w Połańcu, które to zaangażowały Samorząd Uczniowski w akcję i zorganizowały kiermasze z słodkościami, a za pozyskane pieniążki ? kupili mega wartościową karmę dla psów ?. Bardzo serdecznie dziękuje również Osobom, które to 24 stycznia br. wzięły udział podczas zbiórki karmy w naszej Galerii Połanieckiej. Nie sposób ominąć moich Znajomych, Współpracowników z połanieckiego urzędu, którzy to przekazywali mi karmę osobiście. Dziękuje moim niezastąpionym Chłopakom Strażakom ?‍? z OSP Tursko Małe oraz mojej Rodzinie, na którą zawsze mogę liczyć… Fajnie, że tyle dobroci jest w Waszych serduchach ❤ Dziękujemy serdecznie za wsparcie!!! Pięknie Wam dziękuję…Aga B.

GoSport

Bardzo dziękujemy za dary dla naszych zwierzaków! 😀

Adopciak psiak Traper

Bardzo dziękujemy za dary dla naszych zwierzaków! 😀 A Twoich kumpli, zawsze o nich pamiętasz :*

E.Leclerc Mielec

Bardzo dziękujemy za dary dla naszych zwierzaków! 😀

Hitpol Tuszów

Bardzo dziękujemy za dary dla naszych zwierzaków! 😀

Black Red White Mielec

Serdecznie dziękujemy za podarowanie mebli do naszego schroniska!

Facebook