Tomi został zdiagnozowany przez lekarza weterynarii zarówno w Mielcu jak i Rzeszowie. Na podstawie wykonanej w Rzeszowie mielografii i konsultacji weterynaryjnej, Tomi dostał szansę cieszyć się beztroskim psim życiem oraz samodzielnie się poruszać. Rokowania są dość obiecujące. Aby tak się stało, Tomiemu potrzebne były leki oraz długa i profesjonalna rehabilitacja: (magnetorapia, laseroterapia, elektroterapia, bieżnia wodna, ćwiczenia czynne, masaż oraz ruchy bierne.


Dziękujemy serdecznie Centrum Zdrowa Łapa za rehabilitację Tomiego oraz wszystkim, którzy brali udział z zbiórce. Dzięki zebranym pieniądzom udało się nam opłacić rehabilitację Tomiego.


TOMI ZNALAZŁ DOM !!!! 

Kiedy ktoś widzi niepełnosprawnego psa myśli sobie : biedny piesek, bez łapy, zamiast biegać ciągnie łapki za sobą albo ma wózeczek. Biedactwo się męczy, a opiekun pewnie nieszczęśliwy… Nieprawda !!! 

Psi inwalidzi nie zastanawiają się nad swoją niepełnosprawnością, potrafią cieszyć się z każdego dnia i potrzebują różnych wyzwań, aby urozmaicić sobie życie.  Dlatego tym bardziej cieszą nas adopcje takich psiaków. Nasz Trójnogi Diego też znalazł kochający dom. Teraz przyszła kolej na Tomiego ? 

Dziękujemy Wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego że nasz Tomi mógł uczestniczyć w zajęciach rehabilitacyjnych. A w szczególności Zdrowa Łapa – Centrum Aktywności i Rehabilitacji Małych Zwierząt. Dzięki Waszej wiedzy, opiece, miłości i zrozumieniu nasz Tomi miał możliwość osiągać swoje małe sukcesy. Dzięki zajęciom u Was zyskał lepsze życie, jego łapki stały się stabilniejsze i poprawiła się jego sprawność, ale co najważniejsze – znalazł również miłość 

Tomi trafił na wspaniałych ludzi, którzy go zaakceptowali takim jakim jest. I już nie wyobrażają sobie życia bez niego. Zamiast zostać w Schronisku niezauważony i dożyć tu starości, cała jego historia zakończyła się Happy Endem i TOMI ZNALAZŁ SWÓJ KOCHAJĄCY DOM.  Serdecznie dziękujemy za wsparcie i pomoc.

Facebook